צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

בסל הקניות 0 מוצרים

סה”כ:  ₪

המשך הזמנה
Tel cart

 קטלוג שקעים ומפסקים עם מספר טיפים

ככלל, בהגיענו לבחור שקעים (בתי תקע) לבית, כדאי לערוך מבעוד מועד רשימה מסודרת של כל מכשירי החשמל שעתידיים לעשות בהם שימוש, תוך כדי הגדרת מיקומיהם. לצד זה, יש לערוך רשימה מפורטת של כל השקעים, המתגים ושקעי התקשורת למיניהם, לרבות שקעי הטלפון, האינטרנט והכבלים. (ראו מטה להמשך)

טיפים לבחירת שקעים ומפסקים לבית

נמצאים בשלבי בנייה או שיפוץ מתקדמים, ומתלבטים בנוגע לבחירת השקעים והמפסקים המתאימים לבית? ניתן למצוא כיום מבחר לא מבוטל של שקעים ומפסקים לבית מחירים, ייעודים, יצרנים ועיצובים שונים.

מאחר ומדובר באלמנטים שאמורים לשמש אותנו בשגרת היומיום ולאורך זמן, מומלץ שלא להותיר את הנושא להחלטתם של הקבלן או החשמלאי, אלא להשקיע זמן ותשומת לב לבחירת שקעים בטיחותיים ואיכותיים המותאמים פרטנית אל הצרכים.

המומחים מבית חברת פרזול ג'רסי מציינים שקטגוריה זו מונה מגוון פריטים רחב כגון שקעי כוח, מפסקים יחידים וכפולים פשוטים או דקורטיביים תחת הטיח, וכן נוריות, עמעמים, לחצנים, מפסקים יחידים וכפולים וקופסאות של 6 - 2 שקעים נמוכים מעל לטיח.

לא מומלץ להשאיר את העניין להחלטתו של החשמלאי או הקבלן מאחר והפריטים הללו אמורים לשמש אותנו לאורך זמן. אנשי הצוות המקצועי מבית חברת פרזול ג'רסי מסבירים שבשוק קיימים כיום אינספור סוגים של שקעים ומפסקים לבית מחיר משתנה וכן גם קופסאות שקעים לחשמל, כמו גם עמעמים, נוריות, לחצנים וכן הלאה.

בשלב הבא, יש להציג את הרשימה לחשמלאי מוסמך ולהיוועץ עימו במידת הצורך לגבי מיקומם של שקע חשמלי תלת פאזי או שקעי כוח. מערכת החשמל של הבית נדרשת לעבור בדיקה ואישור חברת החשמל לצורך ההתחברות אל רשת אספקת החשמל ואו קבלת טופס 4. לפיכך, חשוב לוודא שהמוצרים אכן עומדים בכול התקנים הישראליים הרלוונטיים ושיש עליהם גם אחריות יצרן.

עמידה בתקן הישראלי ואחריות יצרן

בין סוגי השקעים ניתן למנות שקעי חשמל ותקשורת כגון שקע נמוך על הטיח, שקע כוח מוגן מים, קופסת שקע (שקע חשמל חיצוני) מוגנת ילדים, וכן שקעי תקשורת למחשב, לטלפון ועמדות עבודה המשולבות שקעי חשמל ואביזרי תקשורת במוצר אחד.

בהגיענו לבחור שקעים ומפסקים לבית מחיר יהיה נושא חשוב, לרכוש אונליין עם משלוח עד הבית היא אפשרות אחת אך הכלל הראשון הוא להקפיד ולבדוק שהמוצרים אכן עומדים בתקנים הישראלים המחמירים ושיש עליהם אחריות יצרן, מה שמבטיח בחירה מושכלת של מוצרים בעלי חוזק מכני גבוה, איכותיים ובטיחותיים.

ת"י 32 המתמקד בשקעים ותקעים לשימוש ביתי ולשימושים דומים, ת"י 1109 העוסק בתקעים, שקעים ומערכות חיבור לשימוש בתעשייה.

בבתים עם פעוטות וילדים קטנים, חשוב לבחור שקעים העומדים בתקן 6250 להגנת ילדים מפני התחשמלות, מאחר והם מונעים החדרת חפצים לשקע. למוסדות ציבור, מוסדות חינוך וחדרים רטובים במבנים פרטיים, מומלץ להעדיף שקעי כוח מוגני מים שמתאפיינים בדרגת אטימות גבוהה.

בנוסף, על פי חוק החשמל, חובה להתקין שני בתי תקע ונקודת מאור אחת לפחות בכל חדר בבית. כמו כן, הגובה המינימלי של בית תקע או מפסק יהיה 25 ס"מ לכול הפחות מעל פני הרצפה, למעט מקרים שבהם הם בנויים באופן ייעודי להתקנה זו ועומדים בתנאים (הגנה בפני חדירת מים ופגיעות מכניות).

שקעים ומפסקים לבית מחיר שווה לכל נפש

אם אתם מתכננים להתקין אביזרי חשמל חדשים כמו מפםסקים ושקעים לבית, חשוב לדעת את עלויות האספקה הנמוכות, העלות הממוצעת היא כ 20 ש"ח למפסק או שקע, ישנם קופסאות שקעים, מפסקים כפולים, מפסקי כח, מפסקים יחדיים נמוכים.

הם בעלי צורה ריבועית או מלבנית, צבעם לבן. בנוסף, הם מהווים אלטרנטיבה משתלמת למתגים הסטנדרטיים מבחינת פונקציונליות. כמו כן, בנוסף לכך, הם נותנים את התחושה הקלאסית הנדרשת.

בחנות הדיגיטלית של פרזול ג'רסי קיים מבחר גדול של שקעים ומפסקים לבית במחיר נמוך להרכבה על כל קיר החל מ 12.5 ש"ח ל 22 ש"ח.

שימושים

היבט נוסף שחשוב לתת עליו את הדעת נוגע לפרקטיות. אחת מהבעיות הנפוצות ביותר במהלך שגרת החיים היומיומית היא תופעת החיפוש אחר שקע פנוי. במציאות של היום מאובזרים חדרי המגורים, חדרי הילדים וחדרי העבודה הטיפוסיים במכלול בלתי נדלה של ציוד חשמלי, החל מטלוויזיות וממירים, דרך מחשבים ומערכות שמע, וכלה בטלפונים, טאבלטים, קונסולות משחקים וכן הלאה.

התופעה עשויה לבוא לביטוי במראה של כבלים מלופפים זה בזה, ואו שימוש בכבלים מאריכים מיותרים בשל מחסור בשקעים פנויים. קיימים כיום מגוון מפסקים ושקעים מעוצבים שניתן לעשות בהם שימוש בו זמני של מספר אביזרים שונים, מה שמעניק לחלל מראה אסתטי ומסודר, תוך חיסכון משמעותי במקום קבוע בקיר.

חברת פרזול ג'רסי מציעה מגוון סוגים שונים של שקעים, מפסקים, שקע כוח וקופסאות שקעים למגזר המוסדי, העסקי והפרטי. ניתן לרכוש את המוצרים באחד משני הסניפים וכן דרך אתר האינטרנט, בחנות המקוונת והמאובטחת של החברה.