צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

בסל הקניות 0 מוצרים

סה”כ:  ₪

המשך הזמנה
Tel cart

פרזול למטבח בארונות ומגירות:

לקוח עסקי - לקבלת הצעת מחיר 

לחץ כאן

כלל ידוע בעיצוב פנים הוא השאיפה להגיע למקסום החלל. ככל שהחלל מנוצל בצורה חכמה ויעילה יותר, כך השימוש בו מיטבי ונוח יותר לדיירי הבית. כמובן שיש לעשות זאת תוך שמירה על רמה אסתטית גבוהה שתיצור חלל יפה ומעוצב. פירזול למטבח מאפשר לכם לשדרג באופן משמעותי ביותר את רמת ניצול החלל במטבח שלכם, באמצעים פשוטים ובעלויות שוות לכל נפש. חברת פרזול ג'רסי שמחה להגיש לכם את המוצרים המובילים בתחום.

פירזול למטבח לרכישה מקוונת

 

מה כולל פירזול למטבח

פרזול באזור המטבח כולל את כל אביזרי המתכת הנלווים לארונות ובהם צירים, ידיות,יחידות פינה, מנגנוני קלאפה,סלים ועגלות בקבוקים, מדפים, מתקנים ופריטים שונים המספקים פתרונות אחסון למטבח בעלי אופי יצירתי ואיכותי.

כמובן שככל שהאביזר מותקן בחלק החיצוני של הארון, יש לו השלכה משמעותית יותר על עיצובו של המטבח. כך לדוגמה ידיות שונות יכולות לתת מראה וסגנון שונים לחלוטין זה מזה לאותם הארונות. ידיות בשילוב פורצלן בגווני שנהב ייצרו מראה רומנטי ורך, ידיות כרום ייצרו מראה מודרני וגווני זהב מבריקים או זכוכית ייצרו מראה יוקרתי.

 

בתחום פירזול לארונות מטבח, הצירים, מנגנוני טריקה שקטה, סגירה עצמית, פתיחה בלחיצה קלה ועוד, הופכים את חוויית השימוש במטבח לרכה, קלה וזורמת הרבה יותר. בנוסף לכך, כולנו מכירים את הארון הפינתי, שללא פרזול נכון ופתרונות אחסון חכמים, הופך למעין "חור שחור" במטבח שבולע לתוכו את הכול בצורה שכמעט ולא ניתן לאתר את החפצים שהנחנו שם. לעומת זאת, בעזרת פינת אחסון חכמה המבוססת על פרזול איכותי, הופך הארון הפינתי לארון יעיל, נגיש ונוח ביותר לשימוש.

 

פתרונות אחסון נוספים

בנוסף לפרזול הקלאסי המתווסף אל ארונות המטבח, קיימים עזרים רבים בתחום של פירזול למטבח, המוסיפים לניצולו החכם של החלל. לדוגמה את מפריד הצלחות ניתן להניח בכל מדף וכך להגיע לניצול מרבי לגובה של שטח הארון, מדף חלוקה לארון גם הוא מאפשר לנצל באופן מיטבי את גובה הארון. מחזיק ספלים המיועד לתליה מתחת למדף מאפשר שימוש נגיש ונוח בספלים. כמובן שאגרני הירקות השונים מוסיפים נפח של ממש לארונות המטבח ומספקים אזור אחסון איכותי, נייד, החוסך מקום על השיש ויוצר חוויית בישול קלה.