צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

בסל הקניות 0 מוצרים

סה”כ:  ₪

המשך הזמנה
Tel cart

הכל על דבק נגרים

נגרים חובבים או מקצועיים? מעוניינים לתקן את השולחן או הכיסא שהתפרקו בשיטת "עשה זאת בעצמך"? מחפשים דבק נגרים מומלץ? כיום מונה השוק היצע נרחב של דבקים מסוגים שונים, החל מדבק 3 שניות (סופר גלו) ודבק מגע, דרך דבק אפוקסי ודבק אקרילי, דבקים לעץ וכלה בדבק נגרים ודבק רב תכליתי.

אין ספק שההתקדמות בטכנולוגיית הדבקים לאורך השנים הפכה את החיים לקלים וצפויים יותר בתעשיית העץ ובסקטור הפרטי. מרביתנו לא נוהגים להקדיש מחשבה רבה במהלך בחירת סוג הדבק עד שנתקלים בבעיות הדבקה.

סוגי הדבק למיניהם נבדלים זה מזה במספר קריטריונים, וחשוב לשים עליהם את הדעת כשבוחרים דבק, כמו סוג החומר שמתעתדים להדביק ורמת התאמתו של הדבק לשימוש הספציפי, חוזק ההדבקה, זמן ייבוש התחלתי, זמן הייבוש הסופי, רמת העמידות וכן הלאה.

 

אז מה זה דבק נגרים?

אנשי הצוות המקצועי מבית חברת פרזול ג'רסי מציינים שדבק נגרים הנו דבק ייעודי חזק ומקצועי המשמש במיוחד לעבודות נגרות, אמנות עץ, תיקון רהיטים ולהדבקת עץ לעץ (עץ רטוב ויבש) ולמגוון חומרי עץ דוגמת במבוק, קרטון ונייר. ניתן למצוא מגוון לא מבוטל של דבקים המיועדים לנגרים מקצועיים, אומני עץ וחובבים, והוא מגיע ברמות משתנות של חוזק, איכות, זמן ייבוש ועמידות.

מחיר גלון דבק נגרים נע בטווח שבין 200 - 100 ש"ח בקירוב בהתאם לאיכות והמותג. אחד מסוג הדבקים המומלצים ביותר בשוק הוא דבק נגרים אלמרס. מדובר בדבק נגרים אמריקאי הנמכר ביותר בארה"ב. הדבק מתאפיין בחוזק הדבקה גבוה במיוחד ועמידות בפני חום ועובש. כמו כן, הדבק ניתן לשיוף, לצביעה ולניקוי בקלות באמצעות מים.

 

דבקים לעץ מומלצים

בקטגוריה זו של דבקי עץ אמריקאים איכותיים נמנה גם דבק נגרים טייטבונד. זהו דבק נגרים שכושר ההיצמדות שלו חזק אף מהעץ עצמו. הוא ניחן ביכולת היצמדות ראשונית עוצמתית במיוחד, התייבשות מהירה (זמן קליבה קצר) ועמידות מעולה בפני ממסים.

מעבר לכך, לאחר הייבוש ניחן הדבק ביכולת שיוף מצוינת והוא אינו מושפע מגימורים. הדבק אידאלי ליישום עם עץ, דיקטים, סיבית, שבבית, בד, עור ועוד מכלול רחב של חומרים נקבוביים. מוצר איכותי נוסף הוא דבק נגרים d25.

מדובר בדבק צהוב גרמני אוניברסלי המיועד לעומסים גבוהים ומותאם לכול סוגי העץ. הדבק ניתן לניקוי במים בקלות, לשיוף ולצביעה. מעולה להדבקה של עץ חלקים, הדבקה עם מחברים לעץ, חיבורים בריהוט ישיבה וכיוצא בזה.